Drogie Druhny, Drodzy Druhowie,

podczas Harcerskich Zawodów Sportowych HarcCup 2017 będzie możliwość uzyskania zwrotu części kosztów dojazdu na zawody po przedstawieniu faktury VAT na dane okręgu zapisane poniżej oraz po przedstawieniu biletów czy to PKP czy PKS.

Zwrot za dojazd będzie rozpatrzony tylko wtedy gdy będzie on zawierał dojazd z każdego miasta znajdującego się w Województwie Kujawsko-Pomorskim do Ciechocinka.

Zwroty możliwe będą tylko dla dojazdu z miejscowości położonych w Województwie Kujawsko-Pomorskim ze względu na objęcie zawodów projektem "ZHR dla Przyszłości 9" organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Podsumowując:
- częściowy zwrot otrzyma każdy, kto przedstawi fakturę VAT oraz bilet

- bilety mogą być tylko z odpowiednią zniżką (37% - uczniowskie) ponieważ dotacja kierowana jest do dzieci i młodzieży do lat 19!

- miejscowość dojazdu z do Ciechocinka musi znajdować się na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

- faktura na płatność GOTÓWKĄ

- faktura VAT wypisana na dane Okręgu Kujawsko-Pomorskiego ZHR na poniższe dane:

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Kujawsko-Pomorski
ul. Terasy 2